Změny v rozvrhu

 
 

Pondělí 20.1.2020 (Sudý týden)

datum výpisu: 20.1.2020 (11:54)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

2.A

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

2.B

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Mikuličková Daniela (ŠKO)

         

-

-

-

         

Michalcová Pavlína (NEM)

-

-

-

Md

..

Cj

-

-

-

-

-

-

 

Roztočilová Irena (PedD)

-

-

-

Bn

Kv

Cm

-

Ci

-

-

-

-

-

Schejbal Jiří (PedD)

-

-

-

Bn

Kv

Hp

Hp

-

-

-

-

-

-

Šimůnek Vít (LEK)

   

Ss

                   

Vojáček Jiří (PedD)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Vojáčková Jaroslava (PedD)

-

-

-

-

Jk

..

Ks

-

-

-

-

-

-

Volek Přemysl (PedD)

-

-

-

-

Mu

Jc

..

-

..

-

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

4.hod

Bi

 

(216)

supluje

Janderová Karolína

(Vo)

2.A

0.- 12. hod Lyžařský kurz

2.B

0.- 10. hod Lyžařský kurz

2.G

5.hod

Šj2

sšj

(207)

přesun

Průšová Kateřina

z 9.hod

 

7.hod

 

(212)

supluje

Čiperová Michaela

(Ro)

 

8.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Vp)

 

9.hod

Šj2

sšj

 

přesun >>

 

na 5.hod

3.A

5.hod

Ze

 

(108)

supluje

Čapek Miroslav

(Ro)

 

6.hod

Čj

 

(313)

supluje

Kučerová Stanislava

(Vo)

3.B

5.hod

Tv

Chl

(TeO)

supluje

Háp Pavel

(Sj)

 

6.hod

Tv

Chl

(TeO)

supluje

Háp Pavel

(Sj)

3.G

5.hod

Nj2

snj

(104)

změna

Štěrbová Iva

 
 

6.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Vp)

5.B

3.hod

Ma

Chl

(314)

spojí

Beneš Petr

(Sj)

 

3.hod

Ma

Dív

(314)

supluje

Beneš Petr

(Ro)

 

4.hod

Chl

(314)

spojí

Kutík Vítězslav

(Sj)

 

4.hod

Dív

(314)

supluje

Kutík Vítězslav

(Ro)

6.A

3.hod

Ma

 

(104)

supluje

Miškář Dominik

(Mp)

6.B

4.hod

Čj

 

(115)

supluje

Mikuličková Daniela

(Vp)

7.B

5.hod

Fy

 

(205)

supluje

Jacko Martin

(Vp)

Pedagogický dohled u třídy:

2.A, 0.- 12. hod - Roztočilová Irena, Schejbal Jiří, Vojáčková Jaroslava, Volek Přemysl

2.B, 0.- 10. hod - Roztočilová Irena, Schejbal Jiří, Vojáček Jiří, Vojáčková Jaroslava, Volek Přemysl

Ve čtvrtek 23. 1. 2020 odpadne kroužek základy volejbalu.

Pythagoriáda:
1A - ÚT 21/1 2vh a velká přestávka, 3vh začíná v 10:10
1B - ST 22/1 5vh do 12:50
2A PO 27/1, 0.-1.v.h. (od 7:40)
2B ČT 30/1, 1.-2.v.h. (po rozdání výpisů vysvědčení)
3A - PÁ 24/1 5vh, aula
3B - ST 22/1 1vh, aula

FILOSOFICKÁ OLYMPIÁDA: ÚT 21/1, uč. 216, 8vh (14:20 - 15:20): Zájemci o účast ve šk. kole se přihlásí na ondrej.bouma@bisgymbb.cz. Studenti SFE se přihlašovat nemusí.

Info pro SEKUNDY: SO 18/1 - PÁ 24/1: LYŽAŘSKÝ KURZ.

ČT 23/1, 7:00, kaple sv. Josefa: MŠE SV. za 3.B. Všichni jste srdečně zváni.

Koncem ledna proběhne školní kolo biologické olympiády. Studenti vyššího gymnázia mají téma: Obrana, studenti nižšího gymnázia pak téma: Těžký život pod vodou. Studijní texty jsou ke stažení ze stránek biologické olympiády: https://biologickaolympiada.czu.cz/cs/r-11830-aktualni-rocnik/r-12159-studijni-materialy.
Zájemci o školní kolo biologické olympiády se hlásí u svých vyučujících biologie.
Recitační soutěž pro žáky nižšího gymnázia se uskuteční dne 6.2. 2020 v průběhu 1.- 2. vyučovací hodiny v aule. Recitátoři se mohou přihlásit u svých češtinářů nebo v kabinetu českého jazyka u Mgr. Langerové.

Od PO 18/11 do odvolání není možné z klimaticko-bezpečnostních důvodů pobývat o velké přestávce na dvoře školy, resp. školním hřišti.

Od PO 4/11 se studenti musí ve škole přezouvat.

Konverzace v angličtině s rodilou mluvčí na nižším gymnáziu.
úterý: prima A 13:50 - 14:35, sekundy 14:35 . 15:20 v učebně 108
středa: prima B 12:45 - 13:30, tercie a kvarty 13:30 - 14:15 v učebně 216

 

Zpracováno v systému Bakaláři