Školní klub

 
Školní klub
 

Informace ke školnímu roku 2021/2022 - školní klub bude otevřen a budou probíhat i volnočasové kroužky. Přihlašování na kroužky proběhne online formulářem od 7.9. do 10.9.2021.

Školní klub Biskupského gymnázia nabízí našim studentům další prostor pro odpočinek a zábavu. Disponuje vybavenou místností s počítači, prostorem pro kreativní činnost, gaučem pro odpočinek, stolním fotbalem a množstvím deskových a karetních her. Na rozdíl od typické školní družiny chodí do školního klubu děti kdykoliv a kdykoliv ho také opouští. Jejich přítomnost je pod dohledem vychovatelky, která pro ně připravuje rozličné činnosti. Součástí školního klubu je školní knihovna se studovnou, která je rovněž vybavena počítači s připojením k internetu; naši žáci ji využívají pro tiché studium v odpoledních hodinách.

V průběhu celého školního roku mohou studenti využívat 2 stolů na stolní tenis, a to v odpoledních hodinách, vždy po domluvě s vychovatelkou školního klubu.

Ve školním klubu je též možnost vypujčit si sportovní potřeby (pétanque, badminton, míče, frisbee) a vyrazit s nimi na školní zahradu.

Seznam nabízených volnočasových kroužků na školní rok 2021/2022 bude na webu nejdéle 1.9.2021. Cena kroužků je 400 Kč za celý školní rok a není důležíté, zda student navštěvuje jeden nebo pět kroužků (vždy platí maximálně 400 Kč). Přihlašování bude letos probíhat online.

Otevírací doba školního klubu: ráno 7:00–7:55,  odpoledne 12:30 - cca 16:00 hodin

 
 

Sdílet:

 

Dopravní omezení v okolí školy

v souvislosti s rekonstrukcí křižovatky Fortna

Přijetí/nepřijetí ke studiu - zápisové lístky

 

Výsledky přijímacích zkoušek